Menu

Komplet liste

Administration, Udvalg og andre poster
Bestyrelse
Formand Mads Jakobsen Hansen 28306660 Formand@egif-fodbold.dk
Næstformand Keld Wesenberg Lyngsø  99556465  keld.wesenberg.lyngsoe@tdcadsl.dk 
Kasserer Flemming Nielsen 22835577 kasserer@egif-fodbold.dk
Seniorformand Karsten Pedersen 28724038 1981knp@gmail.com
Ungdomsformand / Bestyrelsesmedlem - Ubesat -    
Bestyrelsesmedlem René Pløen 30504384 rene.ploen@gmail.com
Bestyrelsesmedlem Søren Kempel 20431412 s.kempel@mail.tele.dk
Suppleant Jesper Toubøl 30653178 touboel@gmail.com
Suppleant Ruben Jensen 72149426 ceedme@gmail.com
Aktivitetsudvalg
Formand Gitte Schouborg 22144994 g.schouborg@gmail.com
Næstformand / Tøjansvarlig Jesper Wagner 27214667 jesper.s.wagner@gmail.com
Medlem Ina Gaarde    
Medlem Eva Brøgger    
Medlem Henriette Møller    
Medlem      
Medlem      
       
Sportsligt Udvalg
Formand Varetages af Bestyrelsen    
EGIF Skills / Fysisk Træner      
EGIF Skills Træner      
       
EGIF Cup Udvalg
B&U Repræsentant Gitte Schouborg 22144994 g.schouborg@gmail.com
EGIF Cup medlem Jesper Wagner 27214667 jesper.s.wagner@gmail.com
       
Føtex Cup Udvalg
B&U Repræsentant Gitte Schouborg 22144994 g.schouborg@gmail.com
Føtex Cup medlem / Marketing Mads Jakobsen Hansen 28306660 Madsjh@hotmail.com
Føtex Cup medlem Jesper Wagner 27214667 jesper.s.wagner@gmail.com
       
Medlemskartotek
Medlemsansvarlig     medlem@egif-fodbold.dk
       
Seniorudvalg
Formand Karsten Pedersen 28724038 1981knp@gmail.com
Udvalgs medlem Flemming Nielsen 22835577 flemming@egif.dk
       
Sponsorudvalg
Formand Jesper Toubøl 30653178 touboel@gmail.com
       
Økonomiudvalg
Formand Flemming Nielsen 22835577 kasserer@egif-fodbold.dk
Udvalgs medlem      
       
Klubhusudvalg
Formand Karsten Pedersen 28724038 1981knp@gmail.com
Udvalgs medlem      
       
Kunststofudvalg
Formand Keld Wesenberg Lyngsø 99556465 keld.wesenberg.lyngsoe@tdcadsl.dk
Udvalgs medlem Jan Østergaard 29925148 jan.oe.chr@gmail.com
       
Hjemmeside Ansvarlig
  Karsten Pedersen 28724038 web@egif-fodbold.dk
       
Øvrige kontakter
Bane- og rekvisit-ansvarlig Morten Gram 24815111 mg@deberventilation.dk
Dommerkontakt lokale dommere Kurt Madsen 20424341 Madsenprivat@gmail.com
DBU Jylland dommerpåsætter Svend Aage Hansen 40283729 sydoestjyskdommer@dbujylland.dk
Kampfordeler 11-mands Flemming Nielsen 22835577 flemming@egif.dk
Kampfordeler 3-, 5- og 8-mands Søren Frank 40734526 sren.frank@gmail.com
Kampfordeler indendørs Parathepan Jeevanandan (Predip) 60541289 Prazan-jee@hotmail.com