Menu

Træner / leder oversigt

Administration, Udvalg og andre poster
Bestyrelse
Formand Mads Jakobsen Hansen 28306660 Formand@egif-fodbold.dk
Næstformand Keld Wesenberg Lyngsø  99556465  keld.wesenberg.lyngsoe@tdcadsl.dk 
Kasserer Simon Jarl Jacobsen 29720702 kasserer@egif-fodbold.dk
Seniorformand Karsten Pedersen 28724038 1981knp@gmail.com
Ungdomsformand/Bestyrelsesmedlem Gitte Schouborg 22144994 g.schouborg@gmail.com
Suppleant Søren Jensen 24289932 soj@union.dk
Suppleant Ubesat    
       
B&U
Formand Gitte Schouborg 22144994 g.schouborg@gmail.com
Næstformand Jesper Wagner 27214667 jesper.s.wagner@gmail.com
Tøj Ansvarlig / U7 Drenge Jesper Wagner 27214667 jesper.s.wagner@gmail.com
B&U medlem U7-U10 Piger Anita Hebsgaard 30312142 anitahebsgaard@hotmail.dk
B&U medlem U11-U12 Piger Mette Riis Møller 28580550 riismoeller@privat.dk
B&U medlem U11-U12 Piger Didde Hansen 51959691 diddelindy@gmail.com
B&U medlem U8 Drenge Ubesat    
B&U medlem U10 Drenge Martin Thomsen 22816278 Martin@nellys.dk
B&U medlem U11 Drenge Steen Rafn 40326751 sra@ibc.dk
B&U medlem U12 Drenge Carsten Kyndal 60200103 famkyndal@outlook.dk
B&U medlem U13 Drenge Jan Monsen 61302087 moby@post.tele.dk
B&U medlem U14 & 15 Drenge Gitte Malling 21629784 gitte.malling@live.dk
       
Sportsligt Udvalg
Formand Ubesat    
EGIF Skills / Fysisk Træner Benjamin Engberg 40282659 baengberg@gmail.com
EGIF Skills Træner Allan Pedersen 20608764 allan.h.pedersen@carlsberg.dk
EGIF Skills Træner Ruben Jensen 72149426 ceedme@gmail.com
Målmands Træner John Vangsgaard 27303465 vangsgaardklanen@mail.dk
       
EGIF Cup Udvalg
B&U Repræsentant Gitte Schouborg 22144994 g.schouborg@gmail.com
EGIF Cup medlem Jesper Wagner 27214667 jesper.s.wagner@gmail.com
       
Føtex Cup Udvalg
B&U Repræsentant Gitte Schouborg  22144994  g.schouborg@gmail.com
Føtex Cup medlem / Marketing Mads Jakobsen Hansen  28306660  Madsjh@hotmail.com
Føtex Cup medlem Ubesat    
       
Medlemskartotek
Formand Anja Stewen 29925391 stewen.an@live.dk
       
Seniorudvalg
Formand Karsten Pedersen 28724038 1981knp@gmail.com
Udvalgs medlem Flemming Nielsen 22835577 flemming@egif.dk
       
Sponsorudvalg
Formand Ubesat    
       
Økonomiudvalg
Formand Simon Jarl Jacobsen 29720702 kasserer@egif-fodbold.dk
Udvalgs medlem      
Udvalgs medlem      
       
Klubhusudvalg
Formand Karsten Pedersen 28724038 1981knp@gmail.com
  Søren Frank 40734526 sren.frank@gmail.com
       
Kunststofudvalg
Formand Keld Wesenberg Lyngsø 99556465 keld.wesenberg.lyngsoe@tdcadsl.dk
Udvalgs medlem Jan Østergaard 29925148 jan.oe.chr@gmail.com
       
Hjemmeside Ansvarlig
  Karsten Pedersen 28724038 1981knp@gmail.com
       
Øvrige kontakter
Bane- og rekvisit-ansvarlig Morten Gram 24815111 mg@deberventilation.dk
Dommerkontakt lokale dommere Kurt Madsen 75942791 Madsenprivat@gmail.com
DBU Jylland dommerpåsætter Svend Aage Hansen 40283729 sydoestjyskdommer@jbu.dbu.dk
Kampfordeler 11-mands Flemming Nielsen 22835577 flemming@egif.dk
Kampfordeler 3-, 5- og 8-mands Søren Frank 40734526 sren.frank@gmail.com
Kampfordeler indendørs Parathepan Jeevanandan (Predip) 60541289 Prazan-jee@hotmail.com
 
TRÆNERE OG LEDERE
SENIOR FODBOLD
Seniorformand Karsten Pedersen 28724038 1981knp@gmail.com
1. Herresenior
Cheftræner Erik Paulin 61209711 erikpaulin@post11.tele.dk
Træner Morten Gram 24815111 mg@deberventilation.dk
Målmands træner Jesper Thrane Andersen 40860387 sikjaer.thrane@mail.dk
Holdleder Ubesat    
 
2. Herresenior 
Cheftræner Michael Pedersen 60122390 pedder_dingo@hotmail.com
Holdleder Ubesat    
 
3. Herresenior (U16 - U19 Drenge)
Træner Allan Pedersen 20608764 allan.h.pedersen@carlsberg.dk
Træner Paul Bork 40304780 PBork@valvoline.com
 
Oldboys
Træner Lasse Hauge 20905258 bonde-hauge@profibermail.dk
 
Damesenior - Spiller i KFUM Regi
Træner Kristian Rasmussen 21903672  
Træner Hans Henrik Refsgaard 22600517 hh_ref@yahoo.dk
Træner Jess Petersen 25438405 jesslone55@gmail.com
Målmandstræner Kenneth Andersen 30171926  
 
UNGDOM PIGER
U16 piger (Årgang 2003) - Denne årgang spiller i EGIF regi
Holdleder U16-1 Hans-Henrik Kring Nikolajsen 60934317 hanshp@hotmail.dk
Chef træner U16-1 Søren Kempel 20431412 s.kempel@mail.tele.dk
Ass. træner U16-1 Martin Jensen 30510384 Mbj@lintex.as
Træner U16-2 Jess Petersen 25438405 jesslone55@gmail.com
Træner U16-2 Erik Foder 27634191  
Træner U16-2 Peter 22751259  
 
U15 Piger (Årgang 2004) - Denne årgang spiller i BPI regi
Træner U15-1 Martin Marcher 22882933 mmj@aabling.dk
Træner U15-1 Jette Lindberg 26123597  
 
U14 piger (Årgang 2005) - Denne årgang spiller i EGIF regi
Træner U14-1 Lars Andersen 28550395 larschrand@gmail.com
Træner U14-1 Martin Marcher 22882933 mmj@aabling.dk
Træner U14-2 Sabine Seeger 61243384 sabine_seeger@gmx.de
Hjælpetræner U14-2 Marie Willesen 25463677 Marie_Willesen@hotmail.com
 
U13 piger (Årgang 2006) - Denne årgang spiller i KFUM regi
Træner U13-1 Majbritt Andreasen 21762072  
Træner U13-1 Heidi Hansen 26123597  
 
U12 piger (Årgang 2007) Fælles hold med KFUM
Træner Finn Pedersen 29859750 finnpsen@youmail.dk
Hjælpetræner Didde Hansen 51959691 diddelindy@gmail.com
Træner KFUM Jesper Laursen 52159854 Jesper.Laursen@LEGO.com
Træner KFUM Preben Hamann 21300916 preben.hamann@gmail.com
Træner KFUM Søren Jørgensen 21546414 sj-pkp@mail.dk
 
U11 piger (Årgang 2008)
Træner Finn Pedersen 29859750 finnpsen@youmail.dk
Hjælpetræner Didde Hansen 51959691 diddelindy@gmail.com
 
U8 - U10 piger (Årgang 2009 - 2011)
Holdleder U8 -U9 Anita Hebsgaard 30312142 anitahebsgaard@hotmail.dk
Holdleder U10 Irene Andersen 28398179 mulle_25@hotmail.com
Træner Michael Hebsgaard 21706118 m_hebsgaard@hotmail.com
Ungtræner Emilie Hedmark    
Ungtræner Andrea Arnvig    
 
BARN-voksen - U7 piger (Årgang 2012 - 2014)
Træner Anita Hebsgaard 30312142 anitahebsgaard@hotmail.dk
 
UNGDOM DRENGE
U16 - U19 Drenge (Årgang 2000 - 2003 spiller 3. Herresenior)
Træner Allan Pedersen 20608764 allan.h.pedersen@carlsberg.dk
Træner Paul Bork  40304780 pbork@ashland.com
 
U14 - U15 Drenge (Årgang 2004 - 2005)
Træner U15-1 Martin Juhl Jensen 23309793 martinjuhljensen10@gmail.com
Træner U15-1 Michael Nyegaard 40209020 micje@tdc.dk
Træner / Holdleder U15-2 Flemming Nielsen 22835577 flemming@egif.dk
Træner U15-2 Ralf Makne 21671395 Ralf.Makne@Skat.dk
 
U13 drenge (Årgang 2006)
Holdleder Line Skipper Marx 29789833 line.skipper.marx@dgi.dk
Cheftræner Jorge Pimenta 28259873 pimenta2902@gmail.com
Træner Ubesat    
Træner Lars Juhl 28580203 lj@bygningskontrol.dk
 
U12 drenge (Årgang 2007)
Holdleder Nana Ebbesen 24282504 nkbe@klingspor.dk
Cheftræner Lars Brøchner 27201325 albrochner@profibermail.dk
Træner Brian Brøchner 40411429 brianbr@profibermail.dk
Træner Martin Nielsen 61603498 martinspurs98@gmail.com
Assistenttræner Anders Berger 41664240 Andersjensen66.88@gmail.com
Assistenttræner Emil Ottesen 27540482 emilottesendk@gmail.com
 
U11 drenge (Årgang 2008)
Holdleder / Træner Søren Jensen 24289932 soj@union.dk
Træner Thomas Daugbjerg 61780250 thomasdaugbjerg77@gmail.com
Træner Thomas Harpsøe 20278016 thomasharpsoe@gmail.com
 
U10 Drenge (Årgang 2009)
Holdleder Gitte Schouborg 22144994 g.schouborg@gmail.com
Træner Mikael Busse 50907319 mikael@exorlive.com
Træner Jacob Iversen 40779791 j.iversen79@gmail.com
Træner Jørgen Hänel 29661262 haenel@hotmail.com
Træner Jakob Nielsen 29466342 bogely31@gmail.com
Træner Lars Jensen 23220561 lars.k.jensen@get2net.dk
Ung Træner Asger Fisker    
 
U9 Drenge (Årgang 2010)
Holdleder May Nymann 27900731 maynymann@gmail.com
Træner Dennis Madsen 25459118 mr.d.madsen@gmail.com
Træner Lars Fig Sørensen 51563462 l.fig@live.dk
Træner Thomas Larsen 22154346 thomaslarsendk@gmail.com
Træner Søren Hansen 22302252 S.harbaek.hansen@gmail.com
 
U8 Drenge (Årgang 2011)
Holdleder Betina Poulsen 42803252 beti1168@icloud.com
Træner Grace Muganza 50441373 muganza08@gmail.com
Træner Mathilde Juel Thykier Mathiasen 60172538 Mathilde.thykier@outlook.dk
Hjælpetræner Christian Jakobsen Thykier Marcher 22610056 marcher1502@gmail.com
 
U7 Drenge (Årgang 2012)
Holdleder Marie S. Søndergård 30261130 mariessondergard@yahoo.com
Træner Peter Sundahl 20352024 petersundahl@hotmail.com
Hjælpetræner Bo skovvang jørgensen 61552942 Cismo105@hotmail.com
 
BARN-voksen - U6 drenge (Årgang 2013 - 2014)
Træner Ashok Ainkaran Ganeshalingam 71700714 ainkarang@gmail.com